Ucz dowolnego języka, na każdym poziomie, gdzie tylko chcesz
Ucz dowolnego języka, na każdym poziomie, gdzie tylko chcesz
Ucz dowolnego języka, na każdym poziomie, gdzie tylko chcesz
Previous slide
Next slide

StoryBits

Obrazkowe karty storytellingowe na lekcję dowolnego języka

OPRCOWANE Z MYŚLĄ O TWOICH UCZNIACH

Czy pracujesz z uczniem dorosłym, czy z dziećmi, StoryBits świetnie sprawdzą się na twoich zajęciach. Fioletowy zestaw zawiera starannie dobraną treść przeznaczoną dla dorosłych, natomiast niebieski zestaw StoryBits Kids zawiera treści przeznaczone dla najmłodszych uczniów.

ZAPROJEKTOWANE PRZEZ NAUCZYCIELI Z PASJĄ

Karty zostały opracowane przez grupę nauczycieli-pasjonatów, takich jak ty: kreatywnych, skoncentrowanych na uczniu i myślących o tym, aby nauka języka, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych była radosnym, przyjemnym i motywującym doświadczeniem.

TESTOWANE NA PRAWDZIWYCH UCZNIACH

Zarówno wszystkie karty z zestawów, jak i gry oraz aktywności, które znajdziesz na tej stronie i na naszych profilach SM, zostały gruntownie przetestowane na uczniach podczas kursów języka angielskiego i hiszpańskiego w autentycznym środowisku szkoły językowej.

DYSKUSJE NA PASJONUJĄCE TEMATY

Ambitne, odważne, frapujące, zaskakujące... takie właśnie są tematy przedstawione na kartach StoryBits w zestawie dla dorosłych. Karty dla dzieci bazują na ważnych tematach z codziennego życia najmłodszych.

STORYTELLING, CZYLI SNUCIE OPOWIEŚCI

StoryBits, StoryBits Kids i StoryBits Comic mają stanowić punkt zaczepienia dla historii opowiadanych w twojej klasie. Co przytrafia się bohaterom kart zależy tylko od waszej kreatywności: zarówno twojej, jak i twoich uczniów.

DZIESIĄTKI DODATKOWYCH AKTYWNOŚCI

Na tej stronie znajdziesz stale powiększający się zbiór gier, zadań i pomysłów na wykorzystanie StoryBits w klasie. Sprawdź proponowane aktywności, linki do rekomendowanych blogów i nasze profile w mediach społecznościowych.

54

kolorowe karty

8

symatycznych bohaterów

historii do opowiedzenia

Niech twoi uczniowie świetnie się bawią podczas nauki!

MÓWIENIE

Pozwól swoim kursantom puścić wodze fantazji i zbudować własne historie w oparciu o wylosowane lub dowolnie wybrane karty. Wykorzystaj karty jako punkty wyjścia do dyskusji toczących się wokół  tematów dostosowanych do ich zainteresowań i problemów.

PISANIE

Wszystkie historie, które twoi uczniowie sobie wyobrażą i opowiedzą, mogą zostać również spisane w formie opowiadań. StoryBits pomogą ci rozbudzić kreatywność kursantów również podczas innych zadań na pisanie, takich jak tworzenie dialogów i esejów.

SŁOWNICTWO

Rysunki do kart StoryBits powstały w oparciu o dokładnie wybrane słownictwo, obejmujące emocje, czynności, pracę, szkołę, dom, jedzenie, zwierzęta domowe i wiele innych w zakresie dostosowanym do potrzeb i typowych kursów danej grupy wiekowej.

GRAMATYKA

Poproś swoich kursantów o opisanie co dzieje się na obrazku (czas teraźniejszy), opowiedzenie co się wydarzyło (czas przeszły) lub przewidzenie przyszłości (czas przyszły). Wybierz kilka kart, na których uczniowie porównają postacie, miejsca, zawody czy pogodę.