Wysyłka

 

  1. Dostawy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej realizowane są w dni robocze za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Przesyłki realizowane są w dwóch formach:
    1. tradycyjne przesyłki kurierskie
    2. przesyłki dostarczane do Paczkomatów InPost.
  2. Informacje o warunkach realizowania usług można znaleźć pod adresem: www.inpost.pl
  3. Czas dostawy przesyłki to 2-3 dni robocze.
  4. Przed odebraniem przesyłki Kupujący zobowiązany jest sprawdzić czy przesyłka nie została uszkodzona w trakcie transportu. Jeżeli została ona uszkodzona, lub istnieje takie podejrzenie, należy bezwzględnie spisać protokół  reklamacyjny w obecności kuriera przed podpisaniem odbioru paczki. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Kupującego z tytułu uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu. Za reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych w trakcie transportu odpowiada firma kurierska.
  5. Roszczenie z tytułu nienależytego wykonania usługi kurierskiej wygasa wskutek przyjęcia przesyłki bez zastrzeżeń, chyba że ubytki lub uszkodzenia przesyłki pocztowej nie dające się z zewnątrz zauważyć Klient stwierdził po przyjęciu przesyłki i nie później niż po upływie 7 dni od przyjęcia przesyłki zgłosił to firmie kurierskiej roszczenie z tego tytułu oraz udowodnił, że ubytki lub uszkodzenia przesyłki powstały w czasie między przyjęciem przesyłki przez kuriera w celu wykonania usługi pocztowej a jej doręczeniem adresatowi. O takim stanie rzeczy należy również niezwłocznie powiadomić sklep teacherscorner.pl
  6. Jeśli Kupujący nie odbierze zamówionego przez siebie towaru, pokryje koszty odesłania go do sklepu teacherscorner.pl

Cennik wysyłek

Odbiór osobisty:
Warszawa, ul. Branickiego 11/10
Kurier InPost 14,90 zł
Paczkomat InPost 10,90 zł
Darmowa wysyłka dla wszystkich zakupów za kwotę powyżej 250,00 zł
Nawigacja

Mój Koszyk

Zamknij

Lista życzeń

Zamknij
Viewed

Ostatnio oglądane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie