Teacher’s Corner to miejsce, które zostało stworzone przez nauczycieli z myślą o nauczycielach.

Jesteśmy zespołem lektorów, którzy kochają swoja pracę. Bazując na własnych doświadczeniach i przemyśleniach, postanowiliśmy stworzyć w sieci miejsce, gdzie osoby nauczające języków obcych będą w stanie znaleźć wszystko, co jest im potrzebne do pracy ze swoimi uczniami.

Redakcja naszego magazynu dla kreatywnych nauczycieli dokłada wszelkich starań, żeby przedstawić jak najciekawsze rozwiązania i nowe pomysły, pozwalające na poprowadzenie zajęć, które staną się wspaniałą przygodą zarówno dla nauczyciela jak i ucznia. Niespotykane wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku na zajęciach? Gra, która zainteresuje nastolatka i zachęci go do pracy na zajęciach? Zestawy kart z unikatowymi ilustracjami, które sprawią, że dorośli skupią się na ćwiczeniu słownictwa? To wszystko znajdziesz u nas – opowiemy dokładnie o sposobach, które sprawdziły się na naszych lekcjach i różnych metodach wykorzystania materiałów. Chcemy, żeby nasze inspiracje rozbudziły Twoją wyobraźnię i kreatywność. Pragniemy również podzielić się naszymi doświadczeniami z prowadzenia zajęć dla uczniów w różnych przedziałach wiekowych.

Spośród dostępnych na rynku produktów wyselekcjonowaliśmy te, które są nie tylko piękne, ale również praktyczne. Gry oraz materiały oferowane w naszym sklepie, zostały przetestowane przez nas i stanowią wartościowe narzędzia, dzięki którym wzbogacisz swoje lekcje z uczniami w każdym wieku.

Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Chcesz się podzielić doświadczeniami? Tworzysz ciekawe narzędzia, dzięki którym urozmaicasz swoje lekcje? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Już dzisiaj dołącz do naszej społeczności i wspólnie z nami udowadniaj, że nauczanie języków obcych to nie tylko praca – to pasja i świetna zabawa.