Menu
Menu
Brak produktów w koszyku.

Inspiracje

Mówienie

Twoi uczniowie wydają się mieć zasznurowane usta? Potrzebujesz pomysłu na ćwiczenie, które sprawi, że zaczną mówić i nic nie będzie mogło ich zatrzymać? Koniecznie sprawdź nasze propozycje ćwiczeń na mówienie!

Gramatyka

Gramatyka - tyle reguł, tyle zasad i o wszystkim trzeba pamiętać! Jeśli chcesz, żeby twoi uczniowie utrwalili gramatykę poprzez zabawę, zainspiruj się naszymi pomysłami na aktywności, które urozmaicą zajęcia z gramatyki!

Pisanie

Twoi uczniowie wzdychają ciężko, kiedy mówisz im, że przed nimi kolejne wypracowanie do napisania? Sprawdź nasze aktywności na kreatywne pisanie i zachęć swoich uczniów do chwycenia za długopis!

Zabawy dla najmłodszych

Nauka przez zabawę to sama przyjemność! Jeśli prowadzisz zajęcia dla najmłodszych koniecznie sprawdź nasze aktywności, które z pewnością spodobają się twoim uczniom i pomogą im w nauce.

Słownictwo

Zapewniamy, że poznawanie nowego słownictwa może być niezwykle przyjemne. Jeśli twoi uczniowie mają co do tego wątpliwości, koniecznie sprawdźcie wspólnie nasze propozycje ćwiczeń na słownictwo!

Powtórka materiału

Powtarzanie materiału to ważny element nauki języka. Jeśli szukasz ciekawych ćwiczeń, które pomogą ci przeprowadzić szybką powtórkę materiału z poprzednich zajęć, koniecznie sprawdź nasze inspiracje!