Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

  • Sortuj według:
WYPRZEDAŻ -45%
18,00  9,90 

Zestaw akcesoriów do gier planszowych to narzędzie niezbędne do przeprowadzenia nieomal wszystkich gier planszowych na twoich zajęciach. Dzięki temu prostemu zestawowi możesz rozruszać swoich uczniów i zachęcić ich do nauki przez zabawę. Pionki w żywych kolorach o niespotykanych kształtach ludzików z pewnością spodobają się twoim uczniom – zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dodatkowo niewielki woreczek z organzy, w którym znajdują się twoje nowe narzędzia, zawsze zmieści się do torby z materiałami edukacyjnymi.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -17%
179,80  149,90 

Zestaw Story Cubes oraz Story Cubes: Akcje, Fantazje i Podróże składa się 36 kostek z 216 oryginalnymi ilustracjami. Jest to największy z dostępnych zestawów Story Cubes. Ten niesamowity zestaw z pewnością pomoże rozbudzić wyobraźnię twoich uczniów. Z Zestawem Story Cubes oraz Story Cubes: Akcje, Fantazje i Podróże omówisz niemalże każdy temat i stworzysz wspólnie ze swoimi uczniami ekscytujące historie.

Kostki nie posiadają żadnych podpisów. Najważniejsza jest grafika! Dzięki temu świetnie sprawdzą się na zajęciach z języka obcego, niezależnie od tego, jakiego języka nauczasz.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -10%
255,00  229,00 

Zestaw trzech kompletów kart StoryBits to specjalna oferta oryginalnych kart, które wspomogą proces nauczanie dowolnego języka obcego.

StoryBits to wyjątkowe narzędzie do nauki języków obcych stworzone przez lektorów z myślą o lektorach. Zestaw 54 kolorowych kart, na których zobaczysz ośmioro ciekawych bohaterów w codziennych sytuacjach, urozmaici Twoje lekcje oraz zaangażuje uczniów zarówno w konwersacje, jak i bardziej przyziemne ćwiczenia. Karty StoryBits powstały z myślą o dorosłych słuchaczach i sprawdzą się na lekcjach każdego języka obcego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -27%
149,80  109,90 

Beat About the Bush to nowa odsłona gry Taboo, która zachęci twoich uczniów do mówienia w trakcie zajęć. W skład zestawu Beat About the Bush i Beat About the Bush in Business wchodzi łącznie 400 kart ze słownictwem. Te językowe kalambury świetnie się sprawdzą w formie rozgrzewki na lekcji oraz przy wprowadzaniu nowego słownictwa.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -22%
1 020,00  799,00 

Paczka 12 StoryBits to specjalny zestaw w skład którego wchodzi 12 kompletów oryginalnych kart, które wspomogą proces nauczania dowolnego języka obcego. StoryBits to wspaniały prezent, który zachwyci każdego lektora. Tylko teraz możesz zakupić nasz zestaw StoryBits w specjalnej, promocyjnej cenie – 12 egzemplarzy w cenie 10, a nawet jeszcze taniej!

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie