Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

  • Sortuj według:
Kategorie
WYPRZEDAŻ -6%
85,00  79,90 

Story Bits to wyjątkowe narzędzie do nauki języków obcych stworzone przez lektorów z myślą o lektorach. Zestaw 54 kolorowych kart, na których zobaczysz ośmioro ciekawych bohaterów w codziennych sytuacjach, urozmaici Twoje lekcje oraz zaangażuje uczniów zarówno w konwersacje, jak i bardziej przyziemne ćwiczenia. Karty Story Bits powstały z myślą o dorosłych słuchaczach i sprawdzą się na lekcjach każdego języka obcego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -20%
74,90  59,90 

Beat About the Bush in Business to nowa odsłona gry Taboo, która zachęci twoich uczniów do mówienia w trakcie zajęć. W skład zestawu wchodzi 200 kart ze słownictwem. Te językowe kalambury świetnie się sprawdzą w formie rozgrzewki na lekcji oraz przy wprowadzaniu nowego słownictwa. Świetnie sprawdzi się na zajęciach z uczniami, którzy chcą opanować język biznesowy.

 

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -18%
54,90  44,90 

What would have happened if to starannie wykonana karciana gra językowa, która pomoże twoim uczniom w opanowaniu trzeciego trybu warunkowego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -9%
110,00  99,90 

Karty Milowe to zestaw 42 kart rozwojowych dla dzieci. Na specjalnie przygotowanych ilustracjach przedstawione zostały realistyczne obrazy, których zadaniem jest wspieranie rozwoju oraz procesu nauczania.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -18%
54,90  44,90 

What would happen if to starannie wykonana karciana gra językowa, która pomoże twoim uczniom w opanowaniu drugiego trybu warunkowego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -18%
54,90  44,90 

What will happen if to starannie wykonana karciana gra językowa, która pomoże twoim uczniom w opanowaniu pierwszego trybu warunkowego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -20%
74,90  59,90 

Beat About the Bush to nowa odsłona gry Taboo, która zachęci twoich uczniów do mówienia w trakcie zajęć. W skład zestawu wchodzi 200 kart ze słownictwem. Te językowe kalambury świetnie się sprawdzą w formie rozgrzewki na lekcji oraz przy wprowadzaniu nowego słownictwa.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -14%
69,95  59,90 

Chyba śnisz! to towarzyska gra narracyjna, która zachwyci wszystkich fanów kreatywnych zabaw. Zestaw pięknie wykonanych, kolorowych kart pomoże uczestnikom gry w stworzeniu i opowiedzeniu fascynującej historii.

Zadanie jest proste – wspólnymi siłami musicie opowiedzieć Wasz wspólny sen. Kolejno dobierane karty pomogą Wam w tym zadaniu, rozbudzając wyobraźnię.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie