Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników

  • Sortuj według:
WYPRZEDAŻ -6%
85,00  79,90 

Story Bits to wyjątkowe narzędzie do nauki języków obcych stworzone przez lektorów z myślą o lektorach. Zestaw 54 kolorowych kart, na których zobaczysz ośmioro ciekawych bohaterów w codziennych sytuacjach, urozmaici Twoje lekcje oraz zaangażuje uczniów zarówno w konwersacje, jak i bardziej przyziemne ćwiczenia. Karty Story Bits powstały z myślą o dorosłych słuchaczach i sprawdzą się na lekcjach każdego języka obcego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -8%
Wyprzedane
25,00  22,90 

Q&A Present Simple and Present Continuous to prosta gra karciana, dzięki której spędzisz miło czas na zajęciach i umożliwisz swoim uczniom bliższe poznanie krajów anglojęzycznych i ich kultury. Dodatkowo, dzięki tej prostej grze karcianej, którą możesz mieć zawsze ze sobą, pomożesz swoim uczniom opanować czasy Present Simple i Present Continuous

DOSTĘPNOŚĆ: Brak na stanie

WYPRZEDAŻ -14%
69,95  59,90 

Chyba śnisz! to towarzyska gra narracyjna, która zachwyci wszystkich fanów kreatywnych zabaw. Zestaw pięknie wykonanych, kolorowych kart pomoże uczestnikom gry w stworzeniu i opowiedzeniu fascynującej historii.

Zadanie jest proste – wspólnymi siłami musicie opowiedzieć Wasz wspólny sen. Kolejno dobierane karty pomogą Wam w tym zadaniu, rozbudzając wyobraźnię.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -8%
Wyprzedane
25,00  22,90 

Q&A Mix of Tenses to prosta gra karciana, dzięki której spędzisz miło czas na zajęciach i umożliwisz swoim uczniom bliższe poznanie krajów anglojęzycznych i ich kultury. Dodatkowo, dzięki tej prostej grze karcianej, którą możesz mieć zawsze ze sobą, pomożesz swoim uczniom opanować podstawowe czasy występujące w języku angielskim.

DOSTĘPNOŚĆ: Brak na stanie

WYPRZEDAŻ -23%
29,90  22,90 

Q&A Present Perfect and Past Simple to prosta gra karciana, dzięki której spędzisz miło czas na zajęciach i umożliwisz swoim uczniom bliższe poznanie krajów anglojęzycznych i ich kultury. Dodatkowo, dzięki tej prostej grze karcianej, którą możesz mieć zawsze ze sobą, pomożesz swoim uczniom opanować czasy Present Perfect i Past Simple

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -9%
Wyprzedane
110,00  99,90 

Karty Milowe to zestaw 42 kart rozwojowych dla dzieci. Na specjalnie przygotowanych ilustracjach przedstawione zostały realistyczne obrazy, których zadaniem jest wspieranie rozwoju oraz procesu nauczania.

DOSTĘPNOŚĆ: Brak na stanie

WYPRZEDAŻ -20%
74,90  59,90 

Beat About the Bush in Business to nowa odsłona gry Taboo, która zachęci twoich uczniów do mówienia w trakcie zajęć. W skład zestawu wchodzi 200 kart ze słownictwem. Te językowe kalambury świetnie się sprawdzą w formie rozgrzewki na lekcji oraz przy wprowadzaniu nowego słownictwa. Świetnie sprawdzi się na zajęciach z uczniami, którzy chcą opanować język biznesowy.

 

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -18%
54,90  44,90 

What would happen if to starannie wykonana karciana gra językowa, która pomoże twoim uczniom w opanowaniu drugiego trybu warunkowego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -15%
32,90  27,90 

Angielski z Leo i Lily to zestaw 66 starannie wykonanych kart obrazkowych, które pomogą najmłodszym uczniom zapoznać się z nowym słownictwem. Karty dzielą się na dwa zestawy tematyczne: dom i codzienne czynności.

Każda z kart przedstawia podpisaną ilustrację, która pomoże w zapamiętaniu nowego słownictwa i jego pisowni. Zestaw kart, które można samodzielnie wypełnić, świetnie sprawdzi się w trakcie powtórek. Dodatkowo, do każdego zestawu Angielski z Leo i Lily dołączona została instrukcja, która przedstawia 11 aktywności, które można przeprowadzić na zajęciach wspólnie z uczniami.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -18%
54,90  44,90 

What would have happened if to starannie wykonana karciana gra językowa, która pomoże twoim uczniom w opanowaniu trzeciego trybu warunkowego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -15%
129,95  109,90 

Zestaw StoryBits i Story Cubes to połączenie dwóch uniwersalnych produktów, dzięki którym wzbogacisz swoje zajęcia z dowolnego języka obcego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -18%
54,90  44,90 

What will happen if to starannie wykonana karciana gra językowa, która pomoże twoim uczniom w opanowaniu pierwszego trybu warunkowego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -15%
129,95  109,90 

Dixit to gra karciana, która skutecznie pobudzi wyobraźnię twoich uczniów w każdym wieku. Piękne metaforyczne ilustracje zachęcą uczestników zajęć do tworzenia opowieści, a oryginalne zasady gry, opierające się na tworzeniu skojarzeń, pomogą twoim uczniom opanować sztukę wyrażania swoich myśli w języku obcym. Karty Dixit zawierają wyłącznie grafikę, dzięki czemu są uniwersalnym narzędziem, które możesz wykorzystać niezależnie od tego, jakiego języka nauczasz.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -20%
74,90  59,90 

Beat About the Bush to nowa odsłona gry Taboo, która zachęci twoich uczniów do mówienia w trakcie zajęć. W skład zestawu wchodzi 200 kart ze słownictwem. Te językowe kalambury świetnie się sprawdzą w formie rozgrzewki na lekcji oraz przy wprowadzaniu nowego słownictwa.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -15%
129,95  109,90 

Zestaw StoryBits i Story Cubes Akcje to połączenie dwóch uniwersalnych produktów, dzięki którym wzbogacisz swoje zajęcia z dowolnego języka obcego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -10%
255,00  229,00 

Zestaw trzech kompletów kart StoryBits to specjalna oferta oryginalnych kart, które wspomogą proces nauczanie dowolnego języka obcego.

StoryBits to wyjątkowe narzędzie do nauki języków obcych stworzone przez lektorów z myślą o lektorach. Zestaw 54 kolorowych kart, na których zobaczysz ośmioro ciekawych bohaterów w codziennych sytuacjach, urozmaici Twoje lekcje oraz zaangażuje uczniów zarówno w konwersacje, jak i bardziej przyziemne ćwiczenia. Karty StoryBits powstały z myślą o dorosłych słuchaczach i sprawdzą się na lekcjach każdego języka obcego.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie