Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

  • Sortuj według:
WYPRZEDAŻ
6,00  5,45 

Wygodny w użyciu i niepozostawiający śladów marker suchościeralny do tablicy to narzędzie, które z pewnością doceni każdy nauczyciel. Markery Stabilo posiadają okrągłą końcówkę, która ułatwia pisanie po tablicach. Łatwo się ścierają i nie pozostawiają śladów. Dodatkowo, pozostawione bez skuwki, nie zasychają przez dłuższy czas.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ
6,50  5,90 

Cienkopis Stabilo Sensor to narzędzie, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających, kreatywnych umysłów. Specjalnie przygotowana, mocno amortyzowana końcówka oprawiona w metal, uniemożliwia wygięcie oraz złamanie i daj ogromny komfort podczas pisania. Doskonale sprawdzi się w trakcie pracy nad autorskimi materiałami na zajęcia.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ
7,50  6,90 

Obrazki na kamieniu albo nowe słówka na kawałku drewna lub specjalnie przygotowanych materiałach z niecodziennego tworzywa? Nie ma problemu!

Marker Write 4 All został przetestowany na ponad 1000 różnych powierzchni. Jest to gadżet, który przyda się nie raz każdemu kreatywnemu nauczycielowi. Permanentny tusz o specjalnej formule zapewnia trwałe kolory odporne na działanie mrozu i światła.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ
3,00  2,45 

Ołówek to niezwykle uniwersalne narzędzie, którego nie może zabraknąć w piórniku kreatywnego nauczyciela. Sześciokątny ołówek Stabilo 160 świetnie nadaje się do pisania i rysowania. Wybór wśród różnych żywych kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ
4,50  3,90 

Zakreślacz Stabilo Neon to klasyka wyposażenia nauczycielskiego piórnika. Neonowy wkład został zamknięty w plastikowej obudowie, która swoim kształtem przypomina tubkę, dzięki czemu to uniwersalne narzędzie pracy cieszy oko zarówno przed użyciem, jak i po. Czy może być coś lepszego?

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ
4,00  3,45 

Ołówek to niezwykle uniwersalne narzędzie, którego nie może zabraknąć w piórniku kreatywnego nauczyciela. Sześciokątny ołówek Stabilo 160 świetnie nadaje się do pisania i rysowania. Wybór wśród różnych żywych kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ołówek posiada również gumkę do ścierania, która ułatwi pracę.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ
7,00  5,90 

Zakreślacz STABILO BOSS ORIGINAL to klasyka wyposażenia nauczycielskiego piórnika. Czy może być coś lepszego? Przedstawiamy ulepszoną klasykę: zakreślacz Stabilo Boss Pastellove w pięknych, pastelowych kolorach.  

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -16%
7,00  5,90 

Kolorowa kreda Color Peps to narzędzie, które urozmaici Twoje notatki tworzone na tablicy. Z jej pomocą wzbudzisz zainteresowanie swoich uczniów i stworzysz przepiękne rysunki, które staną się świetnym dodatkiem do lekcyjnych notatek.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ
8,00  6,90 

Flamaster metaliczny pen 68 od Stabilo to narzędzie, które idealnie sprawdzi się w trakcie sporządzania notatek oraz ozdabiania prac. Wyraziste kolory są świetnie widoczne na każdym tle. Z ich pomocą przyozdobisz i urozmaicisz swoje autorskie materiały, wzbudzając zainteresowanie uczniów – zwłaszcza tych najmłodszych.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie

WYPRZEDAŻ -24%
25,00  19,00 

Cienkopisy Stabilo point 88 to klasyka wśród nauczycielskiego wyposażenia. Staranne wykonanie z dbałością o najmniejsze szczegóły sprawia, że cienkopisy Stabilo point neon sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających kreatywnych umysłów.

DOSTĘPNOŚĆ: Na stanie