Kalendarz nauczycielskich wydarzeń – styczeń 2019

Spokojnie dojadamy jeszcze bożonarodzeniowe pierogi, a tymczasem trenerzy i organizatorzy szkoleń nie próżnują. Na styczeń zaplanowali całe mnóstwo inspirujących nauczycielskich wydarzeń, w których udziału nie będziemy potrafili sobie odmówić.

O ważnych wydarzeniach dla nauczycieli będziemy pisać co miesiąc, a zatem jeżeli nie znajdziecie czasu na udział w konferencjach i szkoleniach w styczniu, zajrzyjcie na Teacher’s Corner pod koniec miesiąca po informację, gdzie inwestować w zawodowy rozwój w dalszej części 2019 roku.


Mapa marzeń – mapa celów

6 stycznia w Łodzi

180 PLN

Szczególne warsztaty przeznaczone nie tylko dla nauczycieli, ale dla wszystkich, którzy czują potrzebę wprowadzenia zmian w swoim życiu, chcą zrobić kolejny krok w procesie rozwojowym lub po prostu zacząć coś nowego. Podczas warsztatu Justyna Mak  pokaże wam narzędzie do wyznaczania celów i wizualizowania marzeń  w formie graficznej oraz pomoże ustalić nową drogę na 2019 rok.

Język serca w szkole XXI wieku

11 stycznia w Radomiu

50 PLN

Podczas tego warsztatu przeznaczonego dla nauczycieli, pedagogów i wychowawców trenerka Renata Dulewicz pokaże nauczycielom jak pracować z emocjami w komunikacji tak, aby jej nie zakłócały, a budowały zdrowe relacje między nimi a ich uczniami, innymi nauczycielami oraz samymi sobą.

4Pack Pomysłów

12-13 stycznia w Warszawie

359 PLN

Dwudniowe warsztaty dla nauczycieli i lektorów języka angielskiego pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Organizatorki, ze znaną dobrze wszystkim Marysią Bursche na czele, obiecują obszerną porcję pomysłów na zajęcia w ramach w 4 bloków tematycznych. Będzie też okazja do wymiany własnych spostrzeżeń i pomysłów, a także dużo działań praktycznych.

LOVE TO storyBITS

19 stycznia w Warszawie

150-180 PLN

Drugie już praktyczne warsztaty StoryBits, podczas których doświadczycie w praktyce jak wykorzystać karty StoryBits na swoich zajęciach. Nauczycie się jak pomóc swoim uczniom tworzyć fascynujące opowieści oraz jak wykorzystać karty obrazkowe do ćwiczenia i powtórek słownictwa oraz gramatyki. Dowiecie się jak obrazy i obrazki sprawiają, że przy minimum przygotowania możemy zapewnić swoim kursantom maksimum pracy z językiem.

Play Time

19 stycznia we Wrocławiu

200 PLN

Jak rozpocząć i jak zakończyć? Jak wprowadzić i jak utrwalić? Jak bawić się w grupie, a przy tym nad nią zapanować? Edyta Pikulska i Karolina Jankowska podzielą się z wami swoimi pomysłami podczas wyjątkowych warsztatów dla nauczycieli języka angielskiego w przedszkolach.

konferencje dla nauczycieli języków obcych

Bett Show 2019

23-26 stycznia w Londynie

BEZPŁATNIE

Największe w Europie targi nowoczesnych technologii w edukacji. Prawie tysiąc firm z całego świata: od gigantów z doliny krzemowej, po niewielkie startu-upy, ponad 30 tysięcy odwiedzających, najnowsze edukacyjne gadżety, inspirujące wykłady. Nie powinno cię tu zbraknąć jeżeli interesuje cię przyszłość edukacji.

The Education Show

24-25 stycznia w Londynie

BEZPŁATNIE

Równolegle z Bett Show w Londynie odbywają się największe brytyjskie targi wyposażenia szkół i pomocy dydaktycznych. Towarzyszy im obszerna oferta seminariów i prezentacji.

The 6th International IATEFL Poland Event

26 stycznia w Lublinie

100 PLN

Konferencja IATEFL poświęcona zagadnieniom English for Specific Purposes.

 


Dajcie znać w komentarzach, w których szkoleniach i konferencjach weźmiecie udział. Dajcie też znać, jeżeli pominęłam jakieś istotne wydarzenie, o którym warto wspomnieć.

Ponieważ o wydarzeniach dla nauczycieli języków obcych będziemy pisać każdego miesiąca, już teraz na adres e-mail ania@teacherscorner.pl możecie wysyłać propozycje szkoleń i imprez, które waszym zdaniem powinny pojawić się w kolejnym zestawieniu.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Odkryj więcej...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *