Menu
No products in the cart.
No products in the cart.
Menu

Kalendarz nauczycielskich wydarzeń – marzec 2019

Jeżeli wydawało się wam, że w lutym mieliście mnóstwo nauczycielskich wydarzeń do wyboru, to marcowy kalendarz imprez zrobi na was ogromne wrażenie. Tej wiosny szykuje się prawdziwa metodyczna uczta, zwłaszcza dla tych z nas, którzy na co dzień pracują  z dziećmi i młodzieżą szkolną.

O ważnych wydarzeniach dla nauczycieli będziemy pisać co miesiąc, a zatem jeżeli nie znajdziecie czasu na udział w konferencjach i szkoleniach w marcu, zajrzyjcie na Teacher’s Corner pod koniec miesiąca po informację, gdzie inwestować w zawodowy rozwój w dalszej części 2019 roku.


Roadmap to Matura

1 marca – 13 kwietnia w wybranych miastach w całej Polsce

bezpłatnie

Cykl bezpłatnych konferencji metodycznych wydawnictwa Macmillan, podczas których zrozumiesz nowe standardy osiągnięć ucznia, nowe wyzwania kognitywne oraz nowe umiejętności językowe wyższego rzędu, a także poznasz istotę zmian w Podstawie Programowej, nowy format Matury 2023 i kluczowe strategie pracy w klasie. Podczas konferencji spotkacie duet Czesław Kiński & Jacek Łagun, Grzegorza ŚpiewakaMartę Rosińską, Monikę Cichmińską oraz Karolinę Kotorowicz-Jasińską.

Myślenie wizualne – rysunek w biznesie i edukacji

2 marca w Poznaniu

3 marca we Wrocławiu

385 PLN

Specjalistka od flipchartów i notatek wizualnych Ela Curyło zaprasza na warsztaty, podczas których zarazi cię bakcylem rysowania i opowie o tym co to jest myślenie wizualne i sketchnoting, jak wspomagają one przekaz, koncentrację oraz ilość zapamiętywanych informacji.

VI Edycja Konferencji PASE Young Learners

9 marca w Warszawie

225 PLN

Tegoroczna konferencja przebiega pod hasłem “Fakty i mity o edukacji językowej dzieci”. Prelegenci opowiedzą o najnowszych trendach w nauczaniu języków obcych dzieci w wieku przedszkolnym i młodzieży uczęszczającej do szkół podstawowych, a także rozprawią się z kilkoma mitamim o edukacji językowej dzieci. Konferencja przeznaczona jest dla lektorów prywatnych szkół językowych, nauczycieli szkół publicznych i przedszkoli oraz rodziców, którzy chcą wspierać swoje dzieci w ich edukacji językowej.

Prezent od Teacher’s Corner:

Z kodem rabatowym TEACHERSCORNER kupicie bilet na konferencję Young Learners 15% taniej.

konferencje dla nauczycieli w marcu

EduKids & Teens 3

16 marca w Warszawie

299 PLN

Wiosenny festiwal pomysłów dla nauczycieli, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodszą młodzieżą. Jenny Dooley, Ania Popławska, Agnieszka Iwanicka i pozostali prelegenci opowiedzą ci między innymi o tworzeniu zabaw językowych na urządzenia mobilne, efektywnym uczeniu czytania, poprawianiu relacji międzyuczniowskich na lekcji, czy o sposobach na okiełznanie dużej grupy oraz stosowaniu pozytywnej dyscypliny z grupami nastoletnimi.

Prezent od Teacher’s Corner:

Z kodem rabatowym STORYBITS kupicie bilet na konferencję EduKids & Teens 10% taniej.

IH Toruń Teacher Training Day

16 lutego w Toruniu

75 PLN

Impreza organizowana przez nauczycieli dla nauczycieli. Dzień wypełniony praktycznymi warsztatami dla anglistów i sesjami plenarnymi. Wśród trenerów Katherine Bilsborough oraz Jon Hird. A wszystko ma się zakończyć późnym wieczorem w knajpce na toruńskiej starówce.

Myślenie wizualne – rysunek w biznesie i edukacji

17 marca w Warszawie

385 PLN

Specjalistka od flipchartów i notatek wizualnych Ela Curyło zaprasza na warsztaty, podczas których zarazi cię bakcylem rysowania i opowie o tym co to jest myślenie wizualne i sketchnoting, jak wspomagają one przekaz, koncentrację oraz ilość zapamiętywanych informacji.

Przemoc rówieśnicza w mojej klasie

20 marca – 29 maja online

399 PLN

Od budowania dobrych relacji do reagowania na problem – Jacek Pyżalski nauczy was jak przeciwdziałać przemocy rówieśniczej i jak budować zespół klasowy oraz panujące w nim relacje. W ramach tego kursu otrzymacie: 50 minut materiałów wideo, 50 stron materiałów pogłębiających wiedzę oraz 15 h własnej praktyki ze wsparciem znanego wszystkim eksperta.

Coaching Językowy

23-24 marca w Warszawie

590 PLN

Dwa dni praktycznego szkolenia prowadzonego przez doświadczoną lektorkę, coacha i trenera Krystynę Breszkę, która opowie między innymi o  podstawowych modelach oraz narzędziach coachingowych i ich wykorzystaniu w nauczaniu języka. Dowiecie się  jak budować pozytywną wizję i motywację ucznia językowego, jak kształtować samoświadomość i odpowiedzialność ucznia oraz jak udzielać coachingowej informacji zwrotnej.

konferencje metodyczne

Seminarium sPASE for Customer Service

30 marca w Warszawie

280 PLN

Specjalistyczne seminarium przeznaczone dla właścicieli i menedżerów oraz pracowników obsługi szkół językowych poświęcone tworzeniu i komunikacji wartości usług w szkole językowej. Witek Machlarz opowie wam o subiektywnej ocenie wartości usługi edukacyjnej, pokaże jak konstruować i modyfikować cenniki oraz promocje na usługi edukacyjne oraz nauczy skutecznej komunikacji wartości usługi oraz technik obrony ceny.

Konferencja GetCreativeNow

30 marca w Poznaniu

399 PLN

Cały dzień kreatywnych pomysłów na lekcje językowe w przedszkolu i klasach I-III oraz na zajęcia indywidualne. Wśród prelegentów Marysia Bursche, Ewa Pikulska i Łukasz Knapp. W programie warsztaty muzyczne, storytellingowe i technologiczne, inspiracje na szkolne przedstawienia i teatrzyki, a także pomysły na zaktywizowanie i zaangażowanie waszych uczniów nie tylko podczas regularnych lekcji, ale również całodniowych zajęć wakacyjnych na obozach i wyjazdach.

Trening Design Thinking dla Metodyka i Menadżera Szkoły

30 marca w Warszawie i online

349 PLN

Według Luizy Wójtowicz-Wagi, która poprowadzi to szkolenie “kreatywność to mięsień – im częściej go ćwiczysz, z tym większą łatwością pracuje.” Podczas tego intensywnego szkolenia Luiza pokaże ci proste ćwiczenia do codziennego stosowania, dzięki którym twoi lektorzy i klienci będą cieszyć się, że właśnie ty prowadzisz szkołę.

How to Teach Grammar Creatively

30 marca w Łodzi

250 PLN

Jeżeli szukasz gotowych materiałów, które można wykorzystać na zajęciach bez ciągłego kserowania milionów kopii, potrzebujesz kolorowych rozwiązań, a jednocześnie uczysz starszą młodzież lub dorosłych, zastanów się nad skorzystaniem ze szkolenia Kasi Warszyńskiej, która da ci do ręki szereg gotowych gier i pomysłów oraz twój własny komplet niesamowitych kart Imaginarium.

Hunt them down – czyli jak okiełznać słownictwo

31 marca w Łodzi

150 PLN

Intensywne czterogodzinne szkolenie leksykalne dla nauczycieli anglistów. Prowadząca Kasia Warszyńska pokaże ci sprawdzone sposoby na uczenie i powtarzanie słownictwa, techniki uczenia phrasal verbs i idiomów, a także gry i zabawy językowe, które z powodzeniem wykorzystasz na zajęciach. W trakcie spotkania wcielisz się w rolę ucznia i poznasz metody uczenia na własnej skórze dzięki czemu dużo łatwiej będzie ci zaimplentować je na zajęciach.

 


Dajcie znać w komentarzach, w których szkoleniach i konferencjach weźmiecie udział. Dajcie też znać, jeżeli pominęłam jakieś istotne wydarzenie, o którym warto wspomnieć.

Ponieważ o wydarzeniach dla nauczycieli języków obcych będziemy pisać każdego miesiąca, już teraz na adres e-mail ania@teacherscorner.pl możecie wysyłać propozycje szkoleń i imprez, które waszym zdaniem powinny pojawić się w kolejnym zestawieniu.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Odkryj więcej...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • 22 400-13-50
  • sklep@teacherscorner.pl
  • Branickiego 11/10
    02-972 Warszawa

Zapisz się do newsletter'a

Please wait...

Dziękujemy!

  • 22 400-13-50
  • sklep@teacherscorner.pl
  • Branickiego 11/10
    02-972 Warszawa

Zapisz się do newsletter'a

Please wait...

Dziękujemy!