konferencje dla nauczycieli w lutym

Kalendarz nauczycielskich wydarzeń – luty 2019

Luty to miesiąc ferii zimowych i walentynek, ale też początek drugiego semestru w szkole. Kiedy część z nas jeszcze odpoczywa gdzieś w górach lub planuje romantyczny wieczór 14 lutego, w mniejszych i większych miastach całej Polski (i nie tylko) startuje wiosenna tura konferencji oraz szkoleń metodycznych.

O ważnych wydarzeniach dla nauczycieli będziemy pisać co miesiąc, a zatem jeżeli nie znajdziecie czasu na udział w konferencjach i szkoleniach w lutym, zajrzyjcie na Teacher’s Corner pod koniec miesiąca po informację, gdzie inwestować w zawodowy rozwój w dalszej części 2019 roku.


IH Barcelona ELT Conference

8-9 lutego w Bareclonie

85 EUR

Jeżeli potrzebujecie pretekstu, aby wyskoczyć w lutym do Hiszpanii po odrobinę słońca, to Konferencja International House nadaje się do tego idealnie. Mówią wam coś takie nazwiska jak Antonie Clare, Rachel Appleby czy Scott Thornbury? To właśnie tych genialnych autorów spotkacie między innymi podczas konferencji w Barcelonie.

konferencje dla nauczycieli języków obcych w lutym

Jak skutecznie uczyć dorosłych

9 lutego online

79 PLN

Uczycie dorosłych? Kompendium wiedzy i gotowe pomysły na lekcje od tak doświadczonej i kreatywnej trenerki, jaką jest Sylwia Clayton, będzie dla was niesamowitą gratką, zwłaszcza jeżeli znajdujecie się na początku lektorskiej drogi lub właśnie dokonujecie przeskoku z pracy z młodzieżą na nauczanie dorosłych.

II Ogólnopolskie Warsztaty Edukacyjne dla Nauczycieli

9 lutego we Wrześni

45 PLN

Cały dzień intensywnych warsztatów dotyczących wykorzystania technologii w nauczaniu, indywidualizacji procesu nauczania, autorskich metod i narzędzi pracy nauczyciela oraz przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty i matury. A wszystko to za taką dobrą cenę. Jeżeli macie niedaleko do Wrześni, ta impreza nie powinna was ominąć.

sPASE for Personal Development – METAmorfozy

16 lutego w Warszawie

225 PLN

Ta skoncentrowana na nauczycielu i jego potrzebach konferencja to bardzo nietypowa i ambitna propozycja dla tych z nas, którzy chcą rozwijać swój potencjał oraz zachować równowagę pomiędzy pracą i życiem osobistym. Piotr Bucki, Marta Rosińska, Anna Życka i inni porozmawiają z wami w Warszawie o mitach rozwoju osobistego, rozwoju umiejętności miękkich oraz realizacji celów ze świadomością swoich słabych i mocnych stron.

XERO do domu

16 lutego we Wrocławiu

79-119 PLN

Znacie chłopaków stojących za Xero Brothers? Podczas tego wyjątkowego szkolenia Jacek Łagun i Czesław Koński pokażą wam jak efektywnie wykorzystać pamięć ucznia w trakcie nauki języka obcego oraz nauczą jak pracować z zadaniami otwartymi, zarówno w kontekście komunikacyjnym, jak też egzaminacyjnym

LOVE TO storyBITS

23 lutego w Warszawie

150-180 PLN

Kolejne praktyczne warsztaty StoryBits, podczas których doświadczycie w praktyce jak wykorzystać karty StoryBits na swoich zajęciach. Nauczycie się jak pomóc swoim uczniom tworzyć fascynujące opowieści oraz jak wykorzystać karty obrazkowe do ćwiczenia i powtórek słownictwa oraz gramatyki. Dowiecie się jak obrazy i obrazki sprawiają, że przy minimum przygotowania możemy zapewnić swoim kursantom maksimum pracy z językiem.

TDSIG Web Carnival

23 lutego online

Tegoroczny temat „Developing Development” mówi sam za siebie. Jeżeli chcecie wiedzieć jak zmieniają się i rozwijają trendy w dziedzinie rozwoju zawodowego nauczycieli albo nawet poprowadzić własną sesję lub po prostu pochwalić się swoją nauczycielską historią, warto zainteresować się tym wydarzeniem.

Edukonferencja Języki i Biznes

23 lutego online

299 PLN

Prawdziwa metodyczna uczta dla nauczycieli pracujących z uczniem biznesowym. Trenerska śmietanka w osobach między innymi  Luizy Wójtowicz-Wagi, Ani Popławskiej, Magdy Ślawskiej, czy Kasi Grodzkiej rozwiąże wasze problemy związane z planowaniem lekcji czy wprowadzaniem rozwiązań interaktywnych oraz wykorzystaniem materiałów wizualnych na lekcjach biznesowych. Do tego darmowe ebooki pełne pomysłów, konkursy z nagrodami! Rezerwujcie miejsca, dopóki jeszcze są.

edukonferencja online

Ogólnopolska Konferencja Neurodydaktyczna

25 lutego w Warszawie

449 PLN

Temat przewodni to Jak zwiększyć efektywność nauczania, wykorzystując potencjał mózgu? to obietnica bardzo interesującego spotkania na temat efektywnej nauki we współczesnej szkole. Wśród prelegentów Angelika Talaga i Marcin Jaracz oraz Bożena Będzińska-Wosik – współinicjatorka ruchu „Budząca się szkoła”.

 


Dajcie znać w komentarzach, w których szkoleniach i konferencjach weźmiecie udział. Dajcie też znać, jeżeli pominęłam jakieś istotne wydarzenie, o którym warto wspomnieć.

Ponieważ o wydarzeniach dla nauczycieli języków obcych będziemy pisać każdego miesiąca, już teraz na adres e-mail ania@teacherscorner.pl możecie wysyłać propozycje szkoleń i imprez, które waszym zdaniem powinny pojawić się w kolejnym zestawieniu.

Odkryj więcej...

nauka online

Oczami ucznia – nauczanie online

Nauczanie online to temat rzeka. Wielu nauczycieli dzieliło się już swoimi opiniami na jego temat. Na łamach nauczycielskich blogów i facebookowych grup mówiło się o

Czytaj »
materialy swiateczne

Najlepsze materiały na świąteczną lekcję

Mrozek poszczypał za policzki, gdzieniegdzie śnieg przyprószył, grudzień rozgościł się na kartach kalendarza – sezon przedświąteczny w pełni! Jak sezon przedświąteczny, to i bożonarodzeniowa lekcja

Czytaj »

Odkryj więcej...

nauka online

Oczami ucznia – nauczanie online

Nauczanie online to temat rzeka. Wielu nauczycieli dzieliło się już swoimi opiniami na jego temat. Na łamach nauczycielskich blogów i facebookowych grup mówiło się o

Czytaj »
materialy swiateczne

Najlepsze materiały na świąteczną lekcję

Mrozek poszczypał za policzki, gdzieniegdzie śnieg przyprószył, grudzień rozgościł się na kartach kalendarza – sezon przedświąteczny w pełni! Jak sezon przedświąteczny, to i bożonarodzeniowa lekcja

Czytaj »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newsletter'a

[mailerlite_form form_id=1]

Zapisz się do newsletter'a

[mailerlite_form form_id=1]