kalendarz nauczycielskich wydarzeń - jesień 2020

Kalendarz nauczycielskich wydarzeń – Jesień 2020

Zarówno nadchodzący rok szkolny, jak i jesień tego roku, będą zupełnie inne niż to, do czego wszyscy przywykliśmy. Dlatego kalendarz nauczycielskich wydarzeń na jesień 2020 to lista prawdziwych metodycznych perełek. Większością z nich będziemy mogli cieszyć się w domowym zaciszu.

O ważnych wydarzeniach dla nauczycieli piszemy cyklicznie, a zatem, jeżeli nie znajdziecie czasu na udział w konferencjach i szkoleniach w tym roku, zajrzyjcie na Teacher’s Corner w styczniu po informację, gdzie inwestować w zawodowy rozwój w dalszej części roku szkolnego 2020/2021.

29 sierpnia ONLINE

349 PLN

Ta konferencja to nauczycielski niezbędnik wypełniony po brzegi inspiracjami i praktycznymi pomysłami na prowadzenie wartościowych i niezapomnianych lekcji. W tym roku czekają na was dwie ścieżki: jedna z pomysłami na zajęcia online i jedna z pomysłami na zajęcia offline. Wśród trenerów Ania Popławska, Monika Ziębakowska i Oskar Różewicz.

Prezent od Teacher’s Corner:

Na tę konferencję zapiszesz się z rabatem 10%, jeżeli podczas rejestracji wpiszesz kod “teacherscorner”.

29 sierpnia w Warszawie

400 PLN

Całodniowy warsztat skierowany do nauczycieli języków obcych pracujących z dziećmi w przedszkolach, klasach 1-3 oraz w szkołach językowych. Szkolenie poprowadzi Agnieszka Iwanicka, która podzieli się z wami pomysłami na efektywne oraz atrakcyjne gry i zabawy.

30 sierpnia w Warszawie

400 PLN

Całodniowy warsztat skierowany do nauczycieli języków obcych pracujących w szkole podstawowej w klasach 4-8, w szkole średniej oraz z dorosłymi. Szkolenie prowadzi Agnieszka Iwanicka, która podzieli się z wami pomysłami oraz szablonami na efektywne i atrakcyjne gry i zabawy.

od 4 września ONLINE

249 – 319 PLN

Najnowsze szkolenie Kasi Warszyńskiej to wprowadzenie do jej autorskiego kursu wymowy. Kasia nie tylko zdradzi wam tajniki drylowania angielskich dźwięków, ale również wyposaży was w przebogaty zestaw materiałów: 120 kart z wyrazami o problematycznej wymowie, sześć dialogów nagranych przez brytyjskich i amerykańskich native speakerów oraz szereg handoutów na lekcje.

5 września w Milanówku

350 PLN

Te praktyczne warsztaty dla nauczycieli zostaną poprowadzone przez Karinę Frejlich, specjalistkę od pracy z uczniem dyslektycznym, trenerkę i autorkę publikacji na temat dysleksji. Podczas szkolenia nauczycie się jak pracować z uczniami z dysleksją i otrzymacie zestaw gotowych rozwiązań i praktycznych pomysłów. Zdobędziecie również kompetencje przydatne w planowaniu lekcji i tworzeniu zadań oraz otrzymacie przygotowane przez Karinę autorskie materiały szkoleniowe.

5 września ONLINE

219 PLN

Daria Domagała zaprasza na szkolenie, podczas którego przygotujecie się kompleksowo do prowadzenia lekcji online. Dowiecie się z jakich aplikacji warto korzystać, jak uniknąć problemów technicznych oraz jak przekonać uczniów do nauki przez internet. Daria pomoże wam również rozwiązać problem płatności za zajęcia.

12 września we Wrocławiu

499 PLN

Niezwykłe szkolenie Agnieszki Iwanickiej skierowane do nauczycieli języka angielskiego, którzy pracują z dziećmi i młodzieżą. Podczas tego spotkania dowiecie się jak szybko przygotować atrakcyjne zajęcia o tematyce kulturowej, a także wzbogacicie się o gotowe do wydruku szablony gier oraz o zestaw pomysłów, które możecie wykorzystać na zajęciach ze swoimi grupami.

12 września w Lublinie

350 PLN

Praktyczne warsztaty od Kariny Frejlich czekają na was również w Lublinie. Nauczycie się od niej jak pracować z uczniami ze stwierdzoną i niestwierdzoną dysleksją, otrzymacie zestaw gotowych rozwiązań i praktycznych pomysłów. Zdobędziecie również kompetencje przydatne w planowaniu lekcji oraz otrzymacie przygotowane przez Karinę autorskie materiały szkoleniowe, które wykorzystacie podczas własnych zajęć.

12-13 września ONLINE

130 PLN

Jak wykorzystać nowoczesne technologie do wspierania autonomii ucznia, zachęcić go do samodzielnej pracy nad językiem i rozbudzić jego zainteresowanie? Podczas tego dwudniowego szkolenia doświadczona germanistka, Anna Życka, zabierze was w podróż po  najnowszych rozwiązaniach technologicznych, które usprawnią pracę w waszych klasach i rozwiną praktyczne umiejętności waszych uczniów.

18-19 września ONLINE

80-160 PLN

Jedna z największych i najważniejszych, odbywających się cyklicznie konferencji w tym roku przeniosła się całkowicie do Internetu. Czekają na was wciąż tak samo doskonałe jakościowo sesje plenarne, seminaria, warsztaty oraz lekcje pokazowe. 

19 września ONLINE

235-295 PLN

Tegoroczna edycja konferencji będzie przebiegać pod hasłem “Oddajmy stery w ręce uczniów”. Dowiecie się jak dawać uczniom przestrzeń i wspierać ich w budowaniu pewności siebie i wiary we własne możliwości. Wśród prelegentów Karolina Kępska, Karolina Lubas, Magdalena Ślawska i wielu innych doświadczonych praktyków nauczania języków.

26 września ONLINE

249 – 350 PLN

Praktyczny festiwal pomysłów dla nauczycieli uczących dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas konferencji dowiecie się między innymi jak rozwijać mowę i małą motorykę, stworzyć dobre relacje z rodzicami oraz wykorzystać jogę, kodowanie i czasopisma językowe podczas zajęć. Wysłuchacie między innymi sesji Anny Wieczorek i Anny Dolhun

Prezent od Teacher’s Corner:

Na tę konferencję zapiszesz się z rabatem 10%, jeżeli podczas rejestracji wpiszesz kod “teacherscorner”.

od 1 do 31 października ONLINE

190 – 350 PLN

Trwający cały miesiąc festiwal metodycznych inspiracji dla nauczycieli uczących wszystkie grupy wiekowe: od najmłodszych dzieci po dorosłych. Wśród trenerów Karina Frejlich, Anna Popławska, Małgosia Klecuń, Monika Bigaj-Kisała i wielu innych.

Prezent od Teacher’s Corner:

Na tę konferencję zapiszesz się z rabatem 10%, jeżeli podczas rejestracji wpiszesz kod “teacherscorner”.

od 3 października ONLINE

3990 PLN

To nie jest zwykłe szkolenie, lecz prawdziwy weekendowy kurs metodyczny złożony z siedmiu modułów tematycznych. O coachingu językowym, rozwoju umiejętności trenerskich, skutecznej komunikacji w zespole, prowadzeniu rozwojowych hospitacji, sprzedaży kursów, rekrutacji i motywowaniu lektorów będziecie się uczyć m.in. od Anny Popławskiej, Luizy Wójtowicz-Wagi i Anny Breszki.

10 października ONLINE

199-299 PLN

To już 14 edycja tej dobrze wszystkim znanej konferencji metodyczno-rozwojowej. Tegoroczny program ma być próbą ponownego odwołania się do koncepcji 6 kapeluszy kreatywnego myślenia i efektywnego działania, które w tym roku będą w  pracy nauczyciela i lektora języków obcych potrzebne jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wśród prelegentów m. in. Mariola Bogucka, Anna Życka oraz profesor Andrzej Blikle

Prezent od Teacher’s Corner:

Na tę konferencję zapiszesz się z rabatem 10%, jeżeli podczas rejestracji wpiszesz kod “tckapelusze.

17 października ONLINE

199-249 PLN

Konferencja dedykowana nauczycielom języka angielskiego uczącym dzieci uczęszczające do szkół podstawowych. W tym roku przebiega pod hasłem „Creativity in the Classroom”. Zero sesji sprzedażowych, wyłącznie pomysły, wskazówki i sposoby na kreatywne nauczanie języka. Po świecie nauczycielskiej kreatywności oprowadzą was znane blogerki i pasjonaci nauczania, w tym Edyta Pikulska, Paulina Andruszkiewicz-Glińska, Agata Jodko i Ilona Pawełek.

Prezent od Teacher’s Corner:

Na tę konferencję zapiszesz się z rabatem 15%, jeżeli podczas rejestracji wpiszesz kod “CORNER”.

od 24 października ONLINE

3450 – 3850 PLN

Kurs skierowany do przyszłych autorów podręczników i materiałów edukacyjnych organizowany przez duet, którego nie trzeba reklamować: Martę Rosińską i Grzegorza Śpiewaka, którym wsparcia udzielą m.in. John Hughes i Rob Howard. Pokażą wam nie tylko jak tworzyć swoje pierwsze karty pracy, sekwencjonować zadania, czy zachować zgodność z aktualnymi normami wydawniczymi, ale również podpowiedzą jak budować relacje z wydawcami oraz kreować swoją markę osobistą.

od 25 października ONLINE

3450 – 3850 PLN

Drugi kompleksowy kurs autorstwa Marty Rosińskiej i Grzegorza Śpiewaka, tym razem koncentrujący się na rozwoju kompetencji trenerskich i szkoleniowych. Dowiecie się jak inspirować i motywować poprzez porywające sesje i prezentacje. Nauczycie się korzystać z najnowszych rozwiązań technicznych oraz przełamywać strach przed wystąpieniami publicznymi i dowiecie jak budować swoją markę osobistą oraz relacje w środowisku zawodowym.

7 listopada ONLINE

cena wkrótce

Druga edycja konferencji dla nauczycieli języków pracujących z nastolatkami. Szczegóły już wkrótce.

28 listopada ONLINE

190 – 350 PLN

W tym roku konferencji będzie przyświecać hasło „Efektywność ponad wszystko!”. Podczas tej konferencji będziecie mieli okazję posłuchać m.in. o aktywizacji ucznia na zajęciach online, eliminacji tremy podczas zajęć, pracy z klientem biznesowym i nauczaniu problemowym dorosłych.

Prezent od Teacher’s Corner:

Na tę konferencję zapiszesz się z rabatem 10%, jeżeli podczas rejestracji wpiszesz kod “teacherscorner”.

5 grudnia

cena wkrótce

Trzecia edycja konferencji dla wszystkich nauczycieli, których sercu bliski jest temat budowania pozytywnych relacji w szkole. Szczegóły już wkrótce.

12 grudnia ONLINE

150 PLN

Organizowana przez Edunation Multi Kulti to wyjątkowa konferencja online, podczas której poznacie ciekawe pomysły, praktyczne wskazówki i gotowe rozwiązania do użycia podczas lekcji dowolnego języka obcego.

Prezent od Teacher’s Corner:

Na tę konferencję zapiszesz się z rabatem 10%, jeżeli podczas rejestracji wpiszesz kod “teacherscorner”.

Dajcie znać w komentarzach, w których szkoleniach i konferencjach weźmiecie udział. Dajcie też znać, jeżeli pominęłam jakieś istotne wydarzenie, o którym warto wspomnieć.

Ponieważ o wydarzeniach dla nauczycieli języków obcych piszemy cyklicznie, już teraz na adres e-mail ania@teacherscorner.pl możecie wysyłać propozycje szkoleń i imprez, które waszym zdaniem powinny pojawić się w kolejnym zestawieniu.

Autorka Ania

Lektorka, właścicielka szkoły językowej, autor materiałów edukacyjnych

Odkryj więcej...

nauka online

Oczami ucznia – nauczanie online

Nauczanie online to temat rzeka. Wielu nauczycieli dzieliło się już swoimi opiniami na jego temat. Na łamach nauczycielskich blogów i facebookowych grup mówiło się o

Czytaj »
materialy swiateczne

Najlepsze materiały na świąteczną lekcję

Mrozek poszczypał za policzki, gdzieniegdzie śnieg przyprószył, grudzień rozgościł się na kartach kalendarza – sezon przedświąteczny w pełni! Jak sezon przedświąteczny, to i bożonarodzeniowa lekcja

Czytaj »

Odkryj więcej...

nauka online

Oczami ucznia – nauczanie online

Nauczanie online to temat rzeka. Wielu nauczycieli dzieliło się już swoimi opiniami na jego temat. Na łamach nauczycielskich blogów i facebookowych grup mówiło się o

Czytaj »
materialy swiateczne

Najlepsze materiały na świąteczną lekcję

Mrozek poszczypał za policzki, gdzieniegdzie śnieg przyprószył, grudzień rozgościł się na kartach kalendarza – sezon przedświąteczny w pełni! Jak sezon przedświąteczny, to i bożonarodzeniowa lekcja

Czytaj »

Zapisz się do newsletter'a

[mailerlite_form form_id=1]

Zapisz się do newsletter'a

[mailerlite_form form_id=1]