konferencje dla nauczycieli języków obcych w czxerwcu

Kalendarz nauczycielskich wydarzeń – czerwiec 2019

Chociaż wakacje tuż za rogiem, czerwiec  wcale nie jest miesiącem pozbawionym nauczycielskich konferencji i szkoleń. Zobaczcie, na jakie wydarzenia warto się wybrać, zanim zapadnie wakacyjna cisza metodyczna i pochłonie was fala nieformalnych spotkań w mniejszych gronach.

O ważnych wydarzeniach dla nauczycieli piszemy co miesiąc, a zatem, jeżeli nie znajdziecie czasu na udział w konferencjach i szkoleniach w czerwcu, zajrzyjcie na Teacher’s Corner pod koniec miesiąca po informację, gdzie inwestować w zawodowy rozwój w dalszej części 2019 roku.


Hugh Dellar w Warszawie

2 czerwca w Warszawie

40 PLN

Początek miesiąca to spotkanie z gwiazdą podejścia leksykalnego, współautorem podręczników Outcomes oraz Innovations – Hugh Dellarem. Warszawskie szkolenie Dellara, które organizuje polski IATEFL, będzie się składać z dwóch części: pierwsza to Advanced Lesson for Teachers, druga – Lexis, Speaking and the Non-Native Speaker Teacher. Jeżeli chcecie uczyć leksykalnie, ale nie jesteście przekonani, czy podołacie, przyjdźcie się przekonać.

Multisensory Idea Bank: Starter

2 czerwca w Warszawie

160 PLN

Podczas tych praktycznych warsztatów dowiecie się jak uczyć angielskiego multisensorycznie w żłobku i przedszkolu. Warsztaty składają się z dwóch części: język angielski w żłobku oraz język angielski w przedszkolu. Są skierowane do nauczycieli, którzy rozpoczynają przygodę z nauczaniem najmłodszych (szczególnie dzieci w wieku żłobkowym) oraz pragną wprowadzić nową jakość w pracy z dziećmi. Szkolenie kładzie nacisk na proste, efektywne rozwiązania, które będziecie mogli od razu wykorzystać na swoich zajęciach.

ELT Forum

7-8 czerwca w Bratysławie

70 EUR

Dwa czerwcowe dni wypakowane seminariami i warsztatami, prowadzonymi przez ekspertów z całego świata. Wśród tematów zarówno improwizacja i kreatywność na lekcji oraz ćwiczenie umiejętności XXI wieku, jak i praca w grupach o zróżnicowanych potrzebach wśród uczniów, czy zaproszenie do zaskakiwania uczniów lub wykorzystywania storytellingu podczas lekcji. A to wszystko tuż za naszą południową granicą.

czerwcowe szkolenia dla anglistów

4Pack Pomysłów

8-9 czerwca we Wrocławiu

359 PLN

Są imprezy, na które bilety wyprzedają się błyskawicznie. Do takich należy właśnie 4Pack Pomysłów, prowadzony przez Marysię Bursche, Kasię Brzozowską, Kasię Komarnicka i Basię Bednarczyk. Dziewczyny proponują warsztatowe szkolenie dla nauczycieli i lektorów języka angielskiego pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W czasie warsztatów dostarczą wam mnóstwo cennych wskazówek i pomysłów oraz dadzą okazję do ich przećwiczenia, a także umożliwią wam podzielenie się własnymi spostrzeżeniami i pomysłami.

Prezent od Teacher’s Corner:

Na hasło TC kupicie te nieliczne bilety, które jeszcze na 4Pack Pomysłów zostały, w cenie o 10% niższej niż cena regularna. Ale uwaga: trzeba się pospieszyć, bo kod jest ważny tylko do 27 maja, a na dodatek dostępne są już naprawdę ostatnie bilety.

IV Grand Metodyczna Kafejka

15 czerwca w Warszawie

147 PLN

Inspirujące spotkanie przeznaczone dla nauczycieli języków obcych, pedagogów, edukatorów, ale również rodziców  zainteresowanych edukacją domową. Cały dzień warsztatów, dyskusji oraz inspiracji, wymiany doświadczeń i pomysłów gotowych do natychmiastowego wykorzystania podczas zajęć. Wśród prowadzących: Asia Pawłowska, Ewa Wodzicka-Dondziłło i Regina Szuszkiewicz.

Pavilion ELT Live

22 czerwca w Londynie

67-110 GBP

Jednodniowa konferencja o bogatym programie wykładów, warsztatów i dyskusji, organizowana w tym roku pod hasłem Challenges and change in ELT. Wśród tematów najnowsze odkrycia neurodydaktyki, oddawanie decyzji uczniom, czy ćwiczenie umiejętności interpersonalnych na zajęciach językowych, a wśród prelegentów Hugh Dellar.

Inspir@cje

27-28 czerwca w Warszawie

200 PLN

Komferencja dla dyrektorów i nauczycieli w szkołach wszystkich typów oraz dla edukatorów, doradców i działaczy organizacji edukacyjnych. Organizatorzy wydarzenia obecują praktyczne podejście do edukacji szkolnej, proponowanie nowych i nowatorskich rozwiązań oraz dzielenie się pomysłami, metodami pracy i podpowiadanie, co się sprawdza, a co nie.

ELTAF Conference 2019

29 czerwca we Frankfurcie

90 EUR

Aż osiemnaście praktycznych warsztatów dotyczących zagadnien tak różnych jak techniki pracy z grupą, Business English, komunikacja międzykulturowa, kreatywność na lekcji, a także prowadzenie własnej szkoły językowej. Dodatkowo możliwość obejrzenia i zakupienia podręczników i materiałów od wiodących wydawnictw językowych.


Dajcie znać w komentarzach, w których szkoleniach i konferencjach weźmiecie udział. Dajcie też znać, jeżeli pominęłam jakieś istotne wydarzenie, o którym warto wspomnieć.

Ponieważ o wydarzeniach dla nauczycieli języków obcych piszemy każdego miesiąca, już teraz na adres e-mail ania@teacherscorner.pl możecie wysyłać propozycje szkoleń i imprez, które waszym zdaniem powinny pojawić się w kolejnym zestawieniu.

Odkryj więcej...

nauka online

Oczami ucznia – nauczanie online

Nauczanie online to temat rzeka. Wielu nauczycieli dzieliło się już swoimi opiniami na jego temat. Na łamach nauczycielskich blogów i facebookowych grup mówiło się o

Czytaj »
materialy swiateczne

Najlepsze materiały na świąteczną lekcję

Mrozek poszczypał za policzki, gdzieniegdzie śnieg przyprószył, grudzień rozgościł się na kartach kalendarza – sezon przedświąteczny w pełni! Jak sezon przedświąteczny, to i bożonarodzeniowa lekcja

Czytaj »

Odkryj więcej...

nauka online

Oczami ucznia – nauczanie online

Nauczanie online to temat rzeka. Wielu nauczycieli dzieliło się już swoimi opiniami na jego temat. Na łamach nauczycielskich blogów i facebookowych grup mówiło się o

Czytaj »
materialy swiateczne

Najlepsze materiały na świąteczną lekcję

Mrozek poszczypał za policzki, gdzieniegdzie śnieg przyprószył, grudzień rozgościł się na kartach kalendarza – sezon przedświąteczny w pełni! Jak sezon przedświąteczny, to i bożonarodzeniowa lekcja

Czytaj »

Zapisz się do newsletter'a

[mailerlite_form form_id=1]

Zapisz się do newsletter'a

[mailerlite_form form_id=1]