Menu
No products in the cart.
No products in the cart.
Menu

Kalendarz nauczycielskich wydarzeń – czerwiec 2019

Chociaż wakacje tuż za rogiem, czerwiec  wcale nie jest miesiącem pozbawionym nauczycielskich konferencji i szkoleń. Zobaczcie, na jakie wydarzenia warto się wybrać, zanim zapadnie wakacyjna cisza metodyczna i pochłonie was fala nieformalnych spotkań w mniejszych gronach.

O ważnych wydarzeniach dla nauczycieli piszemy co miesiąc, a zatem, jeżeli nie znajdziecie czasu na udział w konferencjach i szkoleniach w czerwcu, zajrzyjcie na Teacher’s Corner pod koniec miesiąca po informację, gdzie inwestować w zawodowy rozwój w dalszej części 2019 roku.


Hugh Dellar w Warszawie

2 czerwca w Warszawie

40 PLN

Początek miesiąca to spotkanie z gwiazdą podejścia leksykalnego, współautorem podręczników Outcomes oraz Innovations – Hugh Dellarem. Warszawskie szkolenie Dellara, które organizuje polski IATEFL, będzie się składać z dwóch części: pierwsza to Advanced Lesson for Teachers, druga – Lexis, Speaking and the Non-Native Speaker Teacher. Jeżeli chcecie uczyć leksykalnie, ale nie jesteście przekonani, czy podołacie, przyjdźcie się przekonać.

Multisensory Idea Bank: Starter

2 czerwca w Warszawie

160 PLN

Podczas tych praktycznych warsztatów dowiecie się jak uczyć angielskiego multisensorycznie w żłobku i przedszkolu. Warsztaty składają się z dwóch części: język angielski w żłobku oraz język angielski w przedszkolu. Są skierowane do nauczycieli, którzy rozpoczynają przygodę z nauczaniem najmłodszych (szczególnie dzieci w wieku żłobkowym) oraz pragną wprowadzić nową jakość w pracy z dziećmi. Szkolenie kładzie nacisk na proste, efektywne rozwiązania, które będziecie mogli od razu wykorzystać na swoich zajęciach.

ELT Forum

7-8 czerwca w Bratysławie

70 EUR

Dwa czerwcowe dni wypakowane seminariami i warsztatami, prowadzonymi przez ekspertów z całego świata. Wśród tematów zarówno improwizacja i kreatywność na lekcji oraz ćwiczenie umiejętności XXI wieku, jak i praca w grupach o zróżnicowanych potrzebach wśród uczniów, czy zaproszenie do zaskakiwania uczniów lub wykorzystywania storytellingu podczas lekcji. A to wszystko tuż za naszą południową granicą.

czerwcowe szkolenia dla anglistów

4Pack Pomysłów

8-9 czerwca we Wrocławiu

359 PLN

Są imprezy, na które bilety wyprzedają się błyskawicznie. Do takich należy właśnie 4Pack Pomysłów, prowadzony przez Marysię Bursche, Kasię Brzozowską, Kasię Komarnicka i Basię Bednarczyk. Dziewczyny proponują warsztatowe szkolenie dla nauczycieli i lektorów języka angielskiego pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W czasie warsztatów dostarczą wam mnóstwo cennych wskazówek i pomysłów oraz dadzą okazję do ich przećwiczenia, a także umożliwią wam podzielenie się własnymi spostrzeżeniami i pomysłami.

Prezent od Teacher’s Corner:

Na hasło TC kupicie te nieliczne bilety, które jeszcze na 4Pack Pomysłów zostały, w cenie o 10% niższej niż cena regularna. Ale uwaga: trzeba się pospieszyć, bo kod jest ważny tylko do 27 maja, a na dodatek dostępne są już naprawdę ostatnie bilety.

IV Grand Metodyczna Kafejka

15 czerwca w Warszawie

147 PLN

Inspirujące spotkanie przeznaczone dla nauczycieli języków obcych, pedagogów, edukatorów, ale również rodziców  zainteresowanych edukacją domową. Cały dzień warsztatów, dyskusji oraz inspiracji, wymiany doświadczeń i pomysłów gotowych do natychmiastowego wykorzystania podczas zajęć. Wśród prowadzących: Asia Pawłowska, Ewa Wodzicka-Dondziłło i Regina Szuszkiewicz.

Pavilion ELT Live

22 czerwca w Londynie

67-110 GBP

Jednodniowa konferencja o bogatym programie wykładów, warsztatów i dyskusji, organizowana w tym roku pod hasłem Challenges and change in ELT. Wśród tematów najnowsze odkrycia neurodydaktyki, oddawanie decyzji uczniom, czy ćwiczenie umiejętności interpersonalnych na zajęciach językowych, a wśród prelegentów Hugh Dellar.

Inspir@cje

27-28 czerwca w Warszawie

200 PLN

Komferencja dla dyrektorów i nauczycieli w szkołach wszystkich typów oraz dla edukatorów, doradców i działaczy organizacji edukacyjnych. Organizatorzy wydarzenia obecują praktyczne podejście do edukacji szkolnej, proponowanie nowych i nowatorskich rozwiązań oraz dzielenie się pomysłami, metodami pracy i podpowiadanie, co się sprawdza, a co nie.

ELTAF Conference 2019

29 czerwca we Frankfurcie

90 EUR

Aż osiemnaście praktycznych warsztatów dotyczących zagadnien tak różnych jak techniki pracy z grupą, Business English, komunikacja międzykulturowa, kreatywność na lekcji, a także prowadzenie własnej szkoły językowej. Dodatkowo możliwość obejrzenia i zakupienia podręczników i materiałów od wiodących wydawnictw językowych.


Dajcie znać w komentarzach, w których szkoleniach i konferencjach weźmiecie udział. Dajcie też znać, jeżeli pominęłam jakieś istotne wydarzenie, o którym warto wspomnieć.

Ponieważ o wydarzeniach dla nauczycieli języków obcych piszemy każdego miesiąca, już teraz na adres e-mail ania@teacherscorner.pl możecie wysyłać propozycje szkoleń i imprez, które waszym zdaniem powinny pojawić się w kolejnym zestawieniu.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Odkryj więcej...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • 22 400-13-50
  • sklep@teacherscorner.pl
  • Branickiego 11/10
    02-972 Warszawa

Zapisz się do newsletter'a

Please wait...

Dziękujemy!

  • 22 400-13-50
  • sklep@teacherscorner.pl
  • Branickiego 11/10
    02-972 Warszawa

Zapisz się do newsletter'a

Please wait...

Dziękujemy!