No products in the cart.

Mówienie

Czasami ciężko zachęcić uczniów do prowadzenia rozmów w języku obcym. Aby przełamać językowe bariery, proponujemy proste ćwiczenie, które zachęci twoich kursantów do budowania krótkich samodzielnych wypowiedzi. Przejdź do inspiracji.

Czy istnieje coś lepszego od dobrej, umiejętnie opowiedzianej opowieści, która jest w stanie wzbudzić w słuchaczach wielkie emocje i apetyt na więcej? Jeśli chcesz, aby twoi uczniowie opanowali tworzenie takich właśnie opowieści, koniecznie zapoznaj się z naszym przepisem na Opowieści Moderowane! Przejdź do inspiracji.

Jedną z ważnych umiejętności językowych jest zdolność dopasowania swojej wypowiedzi do dynamicznie zmieniających się warunków. Zabawą, która pomoże waszym uczniom przygotować się do ciągłej improwizacji z językiem jest Storytelling Improwizowany. Przejdź do inspiracji.

Uczniowie, którzy przychodzą na lekcję języka obcego, bardzo często zastanawiają się, co też ciekawego spotka ich w sali zajęciowej tym razem. To zainteresowanie można wykorzystać dla przeprowadzenia rozplątującej języki rozgrzewki. Przejdź do inspiracji.

Weekend to taki czas w tygodniu, kiedy w ciągu zaledwie dwóch dni może wydarzyć się bardzo wiele. Przeżycia naszych kursantów mogą stanowić idealny materiał do pracy w trakcie rozgrzewki. Przejdź do inspiracji.

Stworzenie przyjaznej atmosfery w grupie i zintegrowanie kursantów jest świetnym początkiem zajęć. Czemu tutaj jesteś to krótkie i łatwe w przygotowaniu ćwiczenie, które pomoże kursantom poznać się wzajemnie. Przejdź do inspiracji.

Planujesz wprowadzić na swoich zajęciach słownictwo związane z narodowościami i nazwami państw? Nasza rozgrzewka pomoże ci rozpocząć te zajęcia w niekonwencjonalny sposób! Przejdź do inspiracji.