No products in the cart.

Gramatyka

Czy istnieje coś lepszego od dobrej, umiejętnie opowiedzianej opowieści, która jest w stanie wzbudzić w słuchaczach wielkie emocje i apetyt na więcej? Jeśli chcesz, aby twoi uczniowie opanowali tworzenie takich właśnie opowieści, koniecznie zapoznaj się z naszym przepisem na Opowieści Moderowane! Przejdź do inspiracji.

Jedną z ważnych umiejętności językowych jest zdolność dopasowania swojej wypowiedzi do dynamicznie zmieniających się warunków. Zabawą, która pomoże waszym uczniom przygotować się do ciągłej improwizacji z językiem jest Storytelling Improwizowany. Przejdź do inspiracji.

Uczniowie, którzy przychodzą na lekcję języka obcego, bardzo często zastanawiają się, co też ciekawego spotka ich w sali zajęciowej tym razem. To zainteresowanie można wykorzystać dla przeprowadzenia rozplątującej języki rozgrzewki. Przejdź do inspiracji.

Weekend to taki czas w tygodniu, kiedy w ciągu zaledwie dwóch dni może wydarzyć się bardzo wiele. Przeżycia naszych kursantów mogą stanowić idealny materiał do pracy w trakcie rozgrzewki. Przejdź do inspiracji.