logo Teacher's Corner

Magazyn Kreatywnego Nauczyciela

Blog Teacher’s Corner to miejsce, w którym każdy nauczyciel znajdzie coś dla siebie. Teksty poświęcone kulturze i sztuce nauczania języków zainspirują cię do przygotowania angażujących i niezwykle ciekawych zajęć dla uczniów z każdej grupy wiekowej. W dziale biznesowym znajdziesz praktyczne porady dotyczące rozwijania działalności zawodowej, a potraktowane z przymrużeniem oka perypetie z nauczycielskiego życia umilą ci każdą przerwę na kawę.

Najnowsze artykuły

Conversation Cards

Proste w użyciu, niezwykle ciekawe i niesamowicie angażujące – takie właśnie są nasze Conversation Cards. Dostępne w wersji do druku oraz elektronicznej doskonale sprawdzą się na każdych zajęciach języka angielskiego. Pełne humoru i nawiązujące do życiowych sytuacji będę niezastąpionym narzędziem również podczas ćwiczeń konwersacyjnych z dorosłymi uczniami. Sprawdź szeroki zakres tematyczny naszych kart i wybierz zestaw idealny na twoje zajęcia.

Inspiracje

W dziale Inspiracje zawsze znajdziesz świeże pomysły do wykorzystania na zajęciach języka obcego. Nasze aktywności pozwolą ci znaleźć nowe zastosowanie dla materiałów edukacyjnych, które posiadasz już w swojej biblioteczce oraz zaprezentują niebanalne sposoby na wykorzystanie tych gier językowych, które dopiero planujesz kupić. Nasze Inspiracje zachwycą twoich uczniów. Niezależnie od tego w jakim są wieku!

Zainspiruj się

Mówią o nas

Teacher's Corner to spełnienie marzeń każdego lektora, nauczyciela języków obcych, właściciela szkoły. Znajdziecie tu pięknie wydane, dopracowane w każdym szczególe, cieszące oko, a co równie ważne bardzo dobre jakościowo materiały i gry językowe. Ogromny wybór produktów, świetna obsługa, klasa sama
w sobie, szybkość, życzliwość, wsparcie i pomoc - czegóż chcieć więcej.
DEAL szkoła językowa
Kinga Zieja
Szkoła językowa DEAL
Teacher's Corner to świetne miejsce zarówno dla nauczycieli języków obcych jak i rodziców, którzy chcą wesprzeć naukę swoich dzieci w domu.
W Teacher's Corner znajdziemy nie tylko gry językowe ale
i również przybory szkolne.
Co więcej obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie.
Na pewno tutaj wrócę na zakupy.
Serdecznie polecam!
Marlena Kubelczuk
Marlena Kubelczuk
blog Nauczycielka angielskiego
W sklepie Teacher's Corner znajdziesz świetne gry językowe i materiały zarówno dla lektorów, jak i dla właścicieli szkół językowych. Teacher's Corner cenię za łatwą nawigację po stronie, błyskawiczną wysyłkę oraz atrakcyjne promocje.
Muszmieć (musthave) każdego szanującego się lektora - dostęp do najfajniejszych pomocy
i nowinek ze świata gier edukacyjnych.
Mówi się! szkolenia językowe
Marta Runowska
Mówi się! - szkolenia językowe
Logo Teacher's Corner

Teacher’s Corner to miejsce stworzone przez nauczycieli z myślą o nauczycielach. Na naszym portalu znajdziesz:
· sklep z najlepszymi grami językowymi i grami edukacyjnymi oraz materiałami biurowymi,
· Magazyn Kreatywnego Nauczyciela będący bazą przydatnej wiedzy, nauczycielskich recenzji i wskazówek dotyczących prowadzenia językowego biznesu,
· dział Inspiracje z pomysłami na angażujące aktywności z wykorzystaniem gier językowych i materiałów edukacyjnych,

StoryBits to uniwersalne karty obrazkowe, które doskonale sprawdzą się na zajęciach każdego języka obcego. W naszej ofercie gier językowych znajdziesz następujące zestawy kart StoryBits:
· StoryBits – stworzone z myślą o dorosłych uczniach i starszej młodzieży, inspirowane codziennym życiem;
· StoryBits Kids – karty stworzone z myślą o uczniach szkół podstawowych, inspirowane codziennym życiem, pełne egzaminacyjnego słownictwa;
· StoryBIts Comic – posiadają zestaw grafik taki jak na podstawowym zestawie StoryBits, dodatkowo karty są jednak dwukrotnie większe i wyposażone w powierzchnię suchościeralną oraz dymki dialogowe.